Stresten Kelleşme Olur Mu?

Gmz91910

Merhaba ben 2.kedi olarak 4yasnda british shorthair kedi sahiplendm.bugun evdeki 4.gunumuz papatya suyu ile silerken basinda iki kulak arasnda tuy dokulmesi gordum.herhangl bir kirmizilik kasinti vb birsey yok sadece ufak bir bolumde kellesme var acaba stresten olur mu bu durum

6 CEVAP

CalicoMinos

Benim kedimin de kulağında dökülme oldu

Gmz91910

Stresten mi acaba

Ahmetemind

Benimkinde de oldu. Yavruları öldüğü zaman strese girip başlamıştı dökülmeye. Ben mantar sandım, veterinere götürdüm ancak değilmiş. Yine de veterinere kontrole gittiğinizde sormanız iyi olur çünkü mantar ise erkenden tedaviye başlanması gerekli

simbakedi

bence veterinerin gormesi lazim. strestir diyip gecersiniz sonra stres kaynakli cikmazsa daha da ilerlemis olur.

CalicoMinos

Benim kedimde fakat kullağında yara çıktı kaşımaktan dökülmüş çıkmıyordu şimdi dümdüz kıl Yok gibi

Gmz91910

Sebebi dış parazit damlasiymis o bolgede o sebeble tuyleri dokukmus yanmis derisi malesef.batikonla silip bepantol surerek tedavi edecegim.