Minik Kesim Benden Kaçiyor

Kayip

Arkadaşlar arkadaşım bana bir kedi verdi ama kesim çok yabanihiç yanıma gelmior insan görünce kaçıyor kendime alıştırmak istiyorum bu konuda bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi

5 CEVAP

Benim1kedimvar

Zamanla alışır ama eve almayacak mısınız ?

Kayip

Eewe almayı düşünüyorum ama dışarıda da gezecek yani serbest olcak ama çoğu zamanı bahçede olur

sefacelep

Merhaba;
Ona zaman tanıyın siz yabancı bir yere gittiğinizde nasıl olursanız o da öyledir korkar çekinir.
Önce onu sadece evde besleyin daha sonra sizin kontrolünüzde bahçeye çıkarın kedi tasmaları mevcut.
Yüksek sesle bağırmayın mamasını elinizle verin. Zamanla alışacak hatta şimaracaktır.

Kayip

Çok saolun ewde besliycem ama bi sorun var kedimi tutamıyorum uzaktan besliyorum

mia1598

ona arada ödül mamasi verin sevmek için fazla acele etmeyin zamanla alisacaktir yeni bir ortama girdigi icin böyle davranıyor ☺