Kısırlaştırma Sonrası Dikiş Tekrarı

Merhaba bir hafta oldu kısırlaştırma olalı. İltihap kaptığı için yarasında açılmalar oldu ve dün vet é gittik ve iç dikişleri iyileştiğini söyledi. Derideki açılma için tekrar anestezi ile uyutup dikiş attı. Şu anda ne yapmalıyım ve ne zamana geçer. İyileşsin artık ne yapmam lazım. Kafesinde mi tutsam ne yapsam bilemiyorum. Sakin gayet ama yine aynı şeyler olmasın diye çabalıyorum.

8 CEVAP

Merve203

Yakalik takin ilk cikarmaya calisir sonra alisir. Size rahatlik olur guzelce iyilesir

Renklipati

Bizimde 25 gün oldu iyileşti artık,size tavsiyem çok temiz tutun yattığı yerleri özellikle de kumunu en çok enfeksiyon ordan alıyorlar kesinlikle sürekli temiz olsun

ZilliPati

Dikişlerin hijyeni için Dr Animal yara solusyonu ile birlikte bir parça pamuk üzerine baticon döküp nazikçe dikişlerini sildim ..kendisi yalayarak çok güzel hijyen sağlıyor ayrıca ..yakalık yakmadık biz dikişleri 3 günde iyileşti ..geçmiş olsun

Batican hakkında birçok şey duydum ama bilemiyorum. @Renklipati siz herhangi bir merhem vs kullandınız ki acaba tavsiye verirseniz çok memnun kalırım. O kadar üzülüyorum li iyileşemez mi vs diye düşünüyorum artık iyileşsin yeter ki. Vet fısfıs vermişti onu kullanıyorum ben enfeksiyon için

Renklipati

Dr animol arada direk üzerine püskürtme şeklinde sıktım birde ödem yada şişlik olmusmasın diye dikişe değil kenarları na bir krem vermişti onu bir kaç gün kullandım

animol nasıldı olumlu etkisi oldu mu peki

Renklipati

O hem dezenfekte ediyor yarayı mikrop kapmasın diye temiz tutuyor hem hızlı iyileşme sağlıyor veterinerler bunu kullanıyor ve tavsiye ediyor.. sonrası zaten işinize hep yarar göz kulak pati heryerini temizlersiniz onunla

Teşekkür ederizz 🌸🥺