Kopegim Hastalandi

Kadirbyrk

Arkadaslae kopegime kobserve mama vermistik etli ve onu yesigi icin ishal oldu ve cok sakin kuyrugunu isiriyor strese girmis yani ben her bahceye geldigimde cok heycanli olurdu pesimden kosardi sevdirirdi kendini ama simdi bahceye gittifimde yuruyerek geliyo ve sakin sakin sevdiriyo kendini ve kulaklari arkaya hatti bunun ne demek oldugunu bilmiyorum ve kopegimin morali bozuk onun morali bozuk oldugu icinde benimde bozuk oyun fln oynadik oyun oynarken kosuyo ama gene icinde isteksizlik var sanki ben oyuna cagirmisimda zorla arada kosuyomus gibi

7 CEVAP

merveandac

Evet kuyruğunu kemirmesi stres işareti olabilir , kuyruğunu arka bacaklarının arasına kıstırıyor mu ? Kulakların arkaya yatık halde olması sinir veya üzüntü hali diye tabir ediliyor köpek vücut dilinde, dudaklarında titreme var mı? Veya bacaklarında?

Kadirbyrk

Kulaklari arkaya yatti olacak

Kadirbyrk

Yokmu cevap ?

pabloescobar

ne yedi? bir şey dokunmuştur.

Kadirbyrk

Konserve mama vermis babam etliydi tam olarak ne bende bilmiyorum ama et vardi icinde

serayaryaa

belki midesine dokunmuş olabilir veterinerden isal kesici alabilirsiniz evde ne yapılır bir fikrim yok

serayaryaa

belki midesine dokunmuş olabilir veterinerden isal kesici alabilirsiniz evde ne yapılır bir fikrim yok