Kedimin Dişinin Ucu Kırıldı

Evie

Merhaba arkadaşlar ilk defa böyle bir şey başımıza geldi, dün kedim topla oynarken dişini sert bir yere çarpmış kardeşim söyledi baktığımda bir şey göremedim ancak bugün ağzını incelerken üstteki iki sivri dişinden birinin ucu çok minik kırılmış bu durumda ne yapılması gerekir? Daha önce böyle bir olayla karşılaşan var mıdır?

5 CEVAP

Renklipati

O zaman kötü olmuş artık süt dişi de kalmamış ki :) ucu kırık dişin tedavisi varmı bilmiyorum biz insanların var..veterine bir danışın en iyisi yemesine engel teşkil etmezse çokta sorun olacağını sanmıyorum

Evie

Biz dişimizi kırdığımızda sızlar ya sızlıyo olmasından endişe ettim bu haftasonu aşıya götürücem o zaman danışayım teşekkürler cevap için ^^

Renklipati

Süt dişimi yoksa ana dişmi ?
Süt ise değişecek tır sorun olmaz o bakımdan sordum

Evie

Yaş belirtmeyi unutmuşum 2 yaşında oğlum :/

mrcasper

sorun olacağını sanmıyorum ama ağrısı olabilir veterinlere danışmak en doğrusu olacaktır