Kedime Covid-19 Bulaşır Mı

mrcasper

Babamın Corona testi pozitif çıkmış cuma cumartesi pazar ve pazartesi günleri hep birlikteydik şu anlık bizde yok ama kedime bulaşmış olabilir mi zaten biraz hasta ve bağışıklığı düşük casper ile içerisinde hep sarmaş dolaşız birlikte uyuyoruz oturuyoruz öpüyorum fln hep kedime birşey olur mu kendimden çok onu düşünmeye başladım baba olmak böyle bir duygu sanırım yani özetle evimizde bir kişi covid pozitif kedime bulaşır mı

2 CEVAP

mrcasper

içim rahatladı teşekkür ederim şimdi kedimi öpücüklere boğmaya gidiyorummm

Özet : HAYIR

Detay : Bizdeki covid 19 ile kedilerdeki corona aynı form değil. Ondan sana nasıl korona geçmiyorsa senden ona covid 19 geçmez.