Yaş Mamada Kısır Seçenegi Ònemli Mi

tyguler

yaş mamalarda kısır seçeneği çoğu markada yok. kısır yaş mama mı vermek zorundayım? siz kısır kedilerinize ne veriyorsunuz

4 CEVAP

Nazarımda değil. Gereksiz zorlama bir olay olduğunu düşünüyorum. Ayda 4-5 kez verdiğimiz şey zaten . Kaliteli mama alırsanız sorun olmaz

BeyzaDemirtas

Kısırlaştırılmış bir kediyle normal bir kedinin mamadan alması gereken tüm içerik farklı. Eğer kısır bir kedi uzun süre normal mamayla beslenirse ileriki dönemde kilo problemiyle karşı karşıya kalıyor. Ben ND 'nin kısırlaştırılmış kedi mamasını kullanıyorum.

BeyzaDemirtas

Yaş mama için de arkadaşın dediği gibi haftada 1 veriyoruz zaten kısır kedilere özel olması gerekmiyor.

simbakedi

bence surekli degil haftada 1 veriyorsaniz sorun olmaz. cunku asil besin kaynagi yas mama degil. ben kedim buyuse de kitten yas mama almayi dusunuyorum acikcasi. cunku besin kaynagi kuru mama ve benim evde hasladigim tavuk falan. haftada 1 yedigi yas mamanin ne oldugunun cok onemli oldugunu dusunmuyorum