Uyku Sorunu

TarcinBey

KEDIM UYURKEN SUREKLI SIÇRIYOR TITRIYOR VE BIR IKI KEZ AGLAMISTI. NEDEN OLABILIR YAPABİLECEĞİM BİRŞEY VAR MI? NORMALDE ÇOK MUTLU VE HAREKET LI BIR KEDI

5 CEVAP

ursaminor

Kötü rüya görüyordur.
Bazen uyurken aniden uyanıp sizi aradığı olur kedilerin, ağlayarak. Gelir sokulur 15-20 dakika miyavlayarak sakinleşmeye çalışırlar. Artık rüyada ne görüyorlarsa, kıyamam :(
Bize düşen sevip sakinleştirmek, güzel sözler söylemek, yanında olduğumuzu hissettirmek.

~İşte sırf bu yüzden bile kedileri evde uzun süre yalnız bırakmamak gerekiyor bence. Düşünsenize siz evde yokken kötü rüya görüp ağladığını... Ay içim gitti :(

Benim1kedimvar

Titremesi sıçraması rüya gördüğü için

LindaKibrit

Kedinizin yanlış hatırlamıyorsam bacağı kırılmıştı. Bir soruda öyle yazmıştınız. Bu nasıl oldu? Benim kedim de balkondan düşmüştü ve bacağı kırılmıştı. Benim yanımda yatarken birden sıçrayarak uyandı. Çünkü bir travma atlatmıştı. Sadece bir kez bu şekil uyanmıştı. Eğer kediniz bunun gibi travma atlattıysa ondan da olabilir. Pek bir bilgim yok ama kendi kedimden yola çıkarak böyle düşündüm :)

Goupe

ben kedimi yatarken başımın üstüne koyuyorum ve patisine dokunuyorum. dokunmazsam suratıma yatıyor. yatağa almazsam ben uyurken yanıma yatıyor dönerken falan ezilir diye en iyi kafamın üstünde durması. kediniz rüya gördüğünden ve korktuğundan oluyor olabilir. ben böyle yatıyorum ve ona dokunmam ona iyi hissetiriyor deneyebilirsiniz :)

TarcinBey

@Goupe O da her gece yanımda yatıyor başka yerde uyusa bile geliyor yanıma zaten ama öyle bile korkuyor.
@LindaKibrit evet pencereden dusmustu benimkisi