Kedim Hasta Mıdır?

mytokio

7,5 aylık erkek kedim dün gece yediği kuru mamayı kustu bütün bütün çıkarttığı için hızlı yiyip çiğnemediğini düşündüm. Bugün de neredeyse hiç mama yemedi ben de tavuk çok sevdiği için haşladım birazcık yedi ve tabağı bıraktı normalde tavuğu çok severek yiyor sizce kedim hasta mıdır? Hasta olduğunu nasıl anlayabilirim

1 CEVAP

NazKai

Kediler hızlı yemelerinden dolayı kusuyor olabilirler. Hasta mı anlamanızın en iyi çözümü veteriner!