Sokak Kedisi Kulak İltihabı

dezgicavus

Veterinere sordum oridermyl dedi ve ona 150 TL verecek durumum yok maalesef. Sokaktaki kedimin kulağında kahverengi kirler ve akıntı var bir miktar, veteriner iltihap dedi. Daha önce böyle bir durum için kullandığınız kulak damlası var mı eczaneden alabileceğim :(

2 CEVAP

NazKai

Belediyelerin ücretsiz servisleri var oradan yararlanabilirsiniz kafanıza göre hareket etmeyin hele ki insan ilacı kullamayın

dezgicavus

Belediyenin veterinerinin ihraç davası varmış ve yerine yenisi de gelemiyormuş dava sürdüğü için. Kafama göre almamak için, daha önce eczane ilacı kullanan var mı diye sordum zaten. Veteriner olmadığı için anca araba çarpmış vs hayvan olursa gelip alıyorlar onlara da ne yapılıyor bilmiyoruz artık :(