Çocuğumla Seyahât

HillB

Arkadaşlar çocuğumla en fazla kaç saat otobüs yolculuğu yapabilirim? Misal 12 saat fazla mı gelir? Yiyip içmese sıkıntı olur mu, yemesini içmesini nasıl sağlayabilirim? Tuvaletini nereye yapacak?
Atanma tarihi yaklaştıkça bunlar takıldı aklıma. Tercih yerlerini de onun rahatına göre seçeceğim çünkü.

2 CEVAP

busenrsila

Otobüs ile yolculuk olacaksa önceden bildirin sorunlu tipler olabiliyor . Yolculuktan 2 saat öncesinde mama ve su vermeyi kesiyorum . Yoksa mide bulantısı olup çıkarabilir. Yolda susadıkça su veriyorum. Ben kumu bi poşete koyup yanıma alıyorum . Tuvaletini yapmıyor hiç ama arada çıkarıp koklatıyorum kendini iyi hissetsin diye :) Bir de kafesinin içine şu hasta bezlerinden alıp onlardan koyuyorum belki kaçırır diye ama hiç tuvalet sorunumuz olmadı . Ve her ihtimale karşı veterinerinizle görüşün bitkisel yatıştırıcı tarzı jeller var onlardan verebilir . Çünkü yolda çok strese giriyorlar .:(

HillB

Teşekkürler, en fazla kaç saat yolculuk yaptınız?