Kediniz Ayda Kaç Kg Mama Yiyor?

meowhun

Kediniz ayda kaç kilo kuru mama yiyor merak ettim. Yaşını ve kullandığınız mamayı da belirtirseniz sevinirim.

11 CEVAP

Lils

10-11 aylık civarıyız şu an. Mystic kullanıyorum. Ayda 1-1.5 kg gidiyor. Yanına ek gıda da yiyor neredeyse her gün.

Yumak3302

1.25 le 1.50 arası yiyor

Yumak3302

Yaşı 4 aylık şuan Acana

theyusra

3.5 aylık pro plan kitten acti protect kullanıyor, 1.5 kilo yiyor ayda.

Oqrenerde06

1.5 kg N&D MAMAYI IKI KEDIM 3 HAFTADA ANCA YİYOR :)

Renklipati

7.ayımız bitti acana kullanıyorum hemen hemen ayda 1kilo 600 Gr bitmiş oluyor

Arifkeskin

8 aylık kızım için Royal Canin kullanıyorum genelde ayda 1-1.5 kg civarı yiyor

simbakedi

8 aylik sarman kedim aylik 2-2.5 kilo yiyor normalde kizginliga girdigi zamanlarda yemedigi oluyor.. su yazilanlari okuyunca cok ozendim keske benimki de 1.5 yese diye :D

Szrcanx

N&D kullanıyorum bende ortalama 1 kg yiyor

4 aylık siyam kedim nd kitten tavuklu 1.5-1.8 kilogram yiyor

11 aylık dişi kedim nd geyik etli 1,5 kg 25 günde bitiriyor. diğeri 2 yaşında 2,5 kilo belki daha fazla yer versem maşallah. Ama günde 70 gramdan 2.100 kg yicek diyetteyiz çünkü o da bozita diet stomach yiyor