Bir Gün Ölecek Olması Sizi De Üzüyor Mu

Batuhan03

Beklenmedik anda aklıma gelen bi hüzün en fazla 20 yıl ömrü var yanımda yaşadıkça daha da bağlanıyorum 🥲

8 CEVAP

Tabi üzer ister istemez ama hiçbir canlı ölümsüz değildir. Bunları düşünüp karamsarlığa kapılmak yerine her gününüzü dolu dolu geçirin :)

Dimi ya durduk yere aklına geliyor hüzünleniyorsun bakıp bakıp :( Ama @polonunbabasi na katılıyorum her günü dolu dolu geçirmeliyiz evlatlarımızla birlikte :D

Humeyracbsy

Ben sırf bunu düşünmekten anksiyete oldum ve tedaviye başladım şuan ilaç kullanıyorum o yüzden seni çok iyi anlıyorum

tyguler

ben de ölücem bir gün. şimdi bunu düşünup üzülmüyorum. tabi bazen aklıma geliyor ama düşünmemeye çalışıyorum.

Renklipati

Ölüm bu kimin önce öleceği bellilmi bazan bende düşünüyorum fakat sonra diyorum kendime ya ben önce ölürsem kedim benim arkamdan üzülürmü

Hilalllllll

Ben daha yeni kedimi kaybettim 😢ama 6 tane yavru kedim oldu 🥰

theyusra

yeni unutmuştum niye hatırlattın :'(

NazKai

Kedisi evinde olanlar çok şanslısınız en azından 10 yılınız var.
Bense 2 yıl ömrü olan yada olmayan oğlum için depresyona giriyorum