Bakabilir Misiniz?

baranertaga

Merhaba. Bu ara evi boyatmayı düşünüyoruz. Boya kokusunun vs. Kedim için bir zararı olur mu acaba? Bir yere bırakmak zorunda mıyım? 1 tane oda boyanmayacak boya işleri olurken orada tutsam olur mu.? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

4 CEVAP

baranertaga

Anladım teşekkür ederim

Ahmetemind

Evet zararı olabilir. Eğer boyanmayacak olan oda kedi için çok küçük değilse ve hava alan, boya kokmayacak bir alan ise o zaman orada tutabilirsiniz kediyi. Onun dışında ise geçici olarak başka birinde kalması daha iyi olur diye düşünüyorum

Kokunun zararı olabilir mi bilmiyorum ama boyanan evde kedinin durması uygun olmaz bence. Kendisini ya da evi kirletebilir boyalarla oynamaya çalışabilir. Başka evde durması daha mantıklı olucaktı

mrcasper

boya yapılırken kediniz evde olmamalı apartmanımızda birinin kedisi boya yapılırken öldü lütfen dikkat edin