Kedim Malt Yemiyor

CalicoMia

Kedime daha önceden malt almıştım beğenmemişti kokusunu aldığı gibi midesi bulanıp öğürüyordu. Sonra kedi çimi kullandım ama kedi çimi de baş edilir gibi değil. Gimcat malt aldım fakat yemiyor 1cm i günlük zorla ağzına sıkıyorum yememesi normal mi yoksa benim kedim mi yememeyi tercih ediyor?

12 CEVAP

simbakedi

benimki de basta yemiyordu. agzinin kenarina surunce yalamak zorunda kaliyordu oyle yaptim basta. sonra malti odul cubugunun ustune surdum. odul cubugunu vermeden once malti yalattim ustundeki sonra da odul cubugunu verdim. su an tupten bile yiyor

duman_cat_world

Merhaba. Tüpü bitirene kadar patisine sürebilirsiniz. Mecburen yalayacak ve yiyecektir. Tüp bitince farklı markalar deneyimleyin, Gimcatin tadını sevmemiştir. 👍

simbakedi

ben patisine surdugumde koltuga surup temizliyordu ona da dikkat edin ama :D

Benimki direk yemeye başladı gimcat maltı ama başka markanın vitaminini zorla ağzına sürünce bilr geri çıkardı. Yani bence tadıyla alakalı bir durum beğenmemiş olabilir. Vet's Plus deneyebilirsiniz biz küçük olandan denemiş ve hiç topak sorunuyla falan uğraşmamıştık ve fiyatı gimcat e göre daha uygun

deryaguler

Ben de kızıma Vet's Plus aldım çok memnunum fiyatı da uygun. Tavsiye ederim. 🤗

Bir kedim bayılarak yiyor diğerinin ağzına zorla sürüyorum 😂sevmeyince sevmiyorlar yapacak bişe yok sanırım

Bayılarak yedikleri trixie peynir tadında. Annemdeki 2 kedi ve benim iki kedim bayılıyolar. Tüpü bitirirler herhalde tek seferde

gulsundusmez

tüpü elime alınca kaçıyor bende enseden tutup ağız içine 1cm sıkıyorum bazen de kaçamayacağını anladığı için zorla yalıyor :)

CalicoMia

Tavsiyelerinizi deneyeceğim teşekkür ederim

duman_cat_world

Ne demek her zaman 🤗🙏✨
@CalicoMia

CalicoMia

Deliymiş o da :D ben parmağımla ağzına sürüyorum öyle yiyor. Pek beğenmedi ama bitsin başka denerim gimcat dışında hangisi iyi bilmiyorum ama inşallah buluruz damak tadımıza uygun :)

CalicoMia

Teşekkür ederim deneyeceğim❤️