Tüy Dökülmesi

Jeffroshum

Kedimin dirseğinde yaklaşık 0,5çaplı bi dökülme olmuş arka ayağındaki sizce önemli bir şey mi? 2-3 hafta önce kısırlaştırmıştık. Oradaki deri hafif kuru oradan yeniden tüy çıkar mı ?

2 CEVAP

Jeffroshum

Fotoğraf yüklemeye çalıştığımda soruyu göndermiyor. O yüzden göndermedim

duman_cat_world

Merhaba. Fotosunu görmeden cevaplayabilmek çok mümkün değil maalesef. Benim görsel hafızam güçlü olduğu için mutlaka fotosunu görmem gerekiyor. Belki başka arkadaşlar yardım edebilirler.