Kediler Ve İnsanlar İçin İç Parazitler

Misisimi

Anket

Kullan
(2 oy)
Kullanma
(1 oy)
Toplam (3 oy)

Çalışma masamda hareket eden beyaz bir kurt bulmuştum. Önce anlamadım ama bugün kedim masamdan kalkınca 2-3 tane gördüm. Şimdi iç parazit hapını verdim (bi önceki iç paraziti tam 3 ay önce vermiştim).

Peki benim herhangi bir şey kullanmam gerekir mi? Yarın aile hekimimize soracağım ama size de sormak istedim. Dışkısını, kulaklarını, gözlerini temizlerken/tırnaklarını keserken dikkat ediyordum zaten. Çok fazla elimi yıkıyorum ama kıllarından da yutmuş olabilirim. Sonuçta hep yan yanayız; birlikte yatıyoruz, öpüyorum. Anket sonuçlarını bekliyorum :)

4 CEVAP

Zaten kedilere 2 3 ayda bir mutlaka ic parazit yapılmalı. Yine de doktora bir danışın

gulsundusmez

ev kedisi parazit yaptırın ama ben ev kedisi parazit dökeni duymadım. Size ise 1 yemek kaşığı beyaz sirke 1,5 yemek kaşığı su ile karıştırıp 3 gün aç karnına içmenizi tavsiye ederim

gulsundusmez

sirke içemem derseniz sitraks şurup içebilirsiniz

gulsundusmez

sirke içemem derseniz sitraks şurup içebilirsiniz