Acil Bakmanız Lazımm!!!!!!!

Cubik

Merhaba benim 3 tane kedim var profilimden görürsünüz ztn daha bugün 4 aylık oldular ama annem çok büyüdüler artık gitmelerinin zamanı geldi sokağa bırakcam diyor annemi nasıl ikna edebilirim? Sokakta araba çarpabilir hem sokağa terk etmek yanlış ...

10 CEVAP

simbakedi

sokaktaki tehlikeleri biliyorsaniz bizim burdan yapabilecegimiz bir sey yok maalesef ikna abiliyetinize kalmis. en azindan sahiplendirmeye calisin aileniz evde istemiyorsa

Cubik

Cevabınız için teşekkür ederim ikna etmeye çalışırım elimden geldiğince yoksa sahiplendirmekten başka çarem kalmaz...

Sahiplenme amacınızı öğrenebilir miyim? Umarım onları zor bir durumdan falan kurtarmışsınızdır aksini düşünmek istemiyorum...

blue_hpood

sahiplendirin. buradan ve instagram ilan açın. şehrinizdeki derneklerle görüşün. bebeklikten beri evde kalan kediler sokakta ölürler, anneniz vicdansız değilse sahiplenene kadar kalmalarına izin verir.

Cubik

Sokakta yaşıyorlardı annelerine araba çarptı öldü bizde kıyamadık öyle aldık yavruları

tuanamermer

arkadaşlarınıza sorun sahiplenmek isteyen varsa

Cubik

Dediğinizin bir değişiğini uyguladım. Komşuma sordum .oda tamam dedi! Ama sadece birini alabilir. annem çok ısrarlarım üzerine asunun ömür boyu kalmasına izin verdi :D 😀 geriye diğeri kaldı inşallah orada yuva bulurum...

Sevindim :)

Betulay_

Benim babam da tavşanımı salmak istiyor. Ve ben her seferinde direniyorum. Babam çok sinirli bir insan ve tersi her an dönebilir. Gerekirse dövsün bağırsın ama hayvanlarıma karışmasın benim de bir sınırım var. Sokakta veya ormanda hayvanlar ölüyor gördüğüm kedilerin çoğunun kuyrukları yok. Onlar ya ölüyor ya da yaralanıyor. İllaha evden atılacaklarsa iyi bir sahiplendirme yapın

handifrich

Çevrenizdeki veteriner kliniklerine iletebilirsiniz sahiplendirmek istediğinizi