Kedim İçin Uygun Fiyatlı Pelet Tavsiyesi

dilanuzun78

Uygun fiyatlı önerebileceğiniz bir pelet var mı? Orgakitty ve Oskaryum adında 2 marka buldum ama emin değilim hangisini alsam? Veya başka öneriniz var mı?

3 CEVAP

duman_cat_world

Kesinlikle Orga Kitty. Kullandım, aylık 5 TL masrafı oluyor!!! Bilemedin, 10 TL. Bu çok cok az. Oscaryum'un taneleri daha küçük ve daha ağır çam kokuyormuş, kedilerin alışabilmesi zor oluyormuş duyduğum kadarıyla. Pelet en iyisi, çok sağlıklı, doğal, tozsuz, kokusuz, eve dağılmaz, ekonomik.😊😊 Bununla ilgili bir Youtube kanalının videoları var, Oscaryum ve Orga Kitty karsilastirmasi da iceren. Buradan kanala ulaşabilir ve videolarını seyredebilirsiniz. 👇
https://youtube.com/channel/UCiaHopue4m1leiKZ2-YDymw

duman_cat_world

Eklemeyi unuttum, Orga Kitty nin taneleri daha uzun ve ince, Oscaryuma göre.

dilanbulent

Peki benim bu peleti temizlemem için hangi küreği almam lazım? Önerdiğiniz bir kürek var mıdır?