Kedi Uzaklaştırıcı Sprey

meowhun

Merhaba kedi uzaklaştırıcı spreyler satılıyor piyasada hiç deneyen oldu mu? İşe yarıyor mu? Mutfak tezgahına çıkmasını istemiyorum ve bu ürün eğer işe yarıyorsa mutfak dolaplarına sıkmayı düşünüyorum.

6 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba. Bence spreye masraf yapmak yerine tezgaha alüminyum folyo serebilirsininiz, onun hışırtısından rahatsız oluyorlar ve üstüne basmak istemiyorlar.

duman_cat_world

@meowhun
Ne demek rica ederim 🤗🐾 O konuda haklısınız 👍

Ben de trixienin var hiç işe yaramıyor. Yaradığı tek şey evi dolduran kokusu. Bize tanidigim vermişti. Kedi soluyor kokusunu sonra yapacağı işe devam ediyor. Kedi olan evlerde zaten tezgah genel olarak en sevilen yerlerden biridir.

ezgiisc

Bence tezgahı ıslak da tutabilirsiniz bi müddet. Ama alüminyum folyoyu ben denemiştim gerçekten zıpladı ve arkaya fırladı

meowhun

Fikir verdiğiniz için teşekkür ederim fakat sürekli kullanılan bir alan olduğu için haliyle çok pratik bir yöntem olmayacaktır benim için..

meowhun

Teşekkürler yanıtlarınız için folyo biraz uğraştırıcı olacak ama başka bir çözüm yoksa onu deneyeyim bende