Bozita Mama

buduu

Nd kısır kedi maması alıcaktim, genellikle tavsiye edildiği için ve iyi bir mama olduğu için ama 1 kilosu 94 TL falan sanırım bana pahalı geldi. O zaman ne alabilirim bozita ilk defa burda duydum burda önerilmişti bana ama bilemiyorum.Su an Royal canin kullanıyoruz.

28 CEVAP

dilanbulent

Buradaki insanlar çoğu mamaya olumsuz yorum yapıyor. Onun içeriğinde o varmış, bunun içeriğinde 1 gram şu varmış... Sanarsın herkesin acana orijen vs. alacak bütçesi var. Ayrıca Proplan bu saydığım tüm mamalara oranla daha az şikayet oranına sahip. Proplan öneririm.

Bozitanın tahılsız kısır geyikli olanı güzel diet stomach olanı da güzel. ND nin mamalarından az tahıllı kısır on kg alırsanız kilosu 60 a 70e geliyor.

CalicoMinos

Royal canin baby Cat alabilirsiniz kışılaştırma maması da felicia da alabilirsiniz

dilanbulent

Proplan öneririm eğer bütçeniz yetiyorsa. İnsanlar nedense içerik olarak iyi olmadığını söylüyor, ama aynı zamanda en az şikayet alınan mamalardan biri. Demek ki içeriği hayvanlara iyi geliyor.

CalicoMinos

Proplan alabilirsiniz ben beğeniyorum aynı zamanda felicia almanı tavsiye ederim

buduu

Bir de kedim mamayı kırmakta zorlanıyordu,Royal canin ve pro plan sert mamalardir dendi burda.Acana,bozita,sanabella, mystick önerilmişti bana daha yumuşak ve küçük taneli diye.Ama nedense daha çok duyulan mamalara gidiyor aklım nd, hills vs.ama hills de ishal yapabiliyor.Royal canin de içeriği çok iyi değil deniyor daha iyi mamalar var deniyor (kedim kısırlaştırdiktan sonra pro experience kullandım ama kırmakta zorlandı diye Royal canine geçtim şimdi bitmek üzere ama royali de değiştirmek istiyorum ve bundan sonra artık uzun bı sure mama değiştirmek istemiyorum çünkü sürekli mama değişimi zarar verebilir)

CalicoMinos

Buradaki insanlar bilmiyorum her markayı kötülüyor nd çok iyi bir mama olmasına rağmen kötüleyen gördüm millet o zaman kendisine ne yedirsin evde besliyoruz fare felan nereden bulalım verelim öbür sitelerde soru sorduğumda bana reflex önerdiler. Sen bence açıktan istediğin markayı dene neyi severse onu al kullan felicia çiçekli çok büyük değil küçük bir taneli tavsiye ederim ucuz bence kg si 1 kg 50₺ 75 olanda var araştırma yap.

buduu

Tamamdır felicia ve pro plana bir bakayım.Tesekkur ederim cevaplarınız için.

CalicoMinos

Instagram hesabın varsa mamanın boyutunu atayım içeriğini atayım

CalicoMinos

Felicia

Proplan elegant derma plus somonlu hairball ve tüy güzelliğini odak alan bi mama.
Senior adı üzerinde ileri yaş çocuklarımız için üretilmiş bir kompozisyon.
Proplan sipariş etmişsiniz, genelde şikayeti olmayan bir mamadır. Kötü bir mama diyemeyiz kesinlikle Türkiyenin %50 si bu mamayı kullanıyor. Afiyet olsun kedinize

Lils

Nd düşük tahıllı 10kg alımda kilosu 45-50 liraya geliyor. ****** prime indiriminde 38e düştü hatta kilosu 10 kg alımda
Bozita 10 kg alımda kilosu 35 liradan başlıyor pek fark yok bence

Palyaco

İnce taneli ve kedilerin zorlanmadan iyecegi mama bozita diet smotach diğer yumuşak ve **********lar exclision sert taneli olanlar royal proplan bunlar sert mamalar bilginize

tyguler

proplan elegant tüy dokülmesini azaltmak ve yutulan tüyleri diskıyla atmak için mama. pek işe yaramadı tüy dokülmesi konusunda benim kedimde ama ise yarayan çok kedi var. senior yaşlı kediler için. delicate bilmiyorum.

ben de proplana geri dönücem veterinerlerin neredeyse hepsinin önerdiģi bir mama. sevmeyen kedi çok az.

felicia pek onermem proplan daha iyi. su an felicia kullanıyorum pek iyj değil. bütçe o fiyatlardaysa iyi ama proplan alabilecekseniz proplan daha iyi olur.

miyav88

tabii ki de her mamayı kötüleyen topluluk var ama ben tutupta ND ile neredeyse aynı fiyat olan RC ve proplana o parayı vermek yerine ND alırım mesela ama RC ve Proplan kötü mama demiyorm NDye göre kötüler yinede siz bilirsiniz..