Kedim Evden Kaçtı

eneskolon

İyi günler arkadaslar 11 aylık kısır erkek tekir kedim var dün yatılı misafir geldi insanlardan çok korktuğu için eşyalarını odama taşıdım evde file var sadece benim camımda yok sineklik var sinekliğide kafasıyla açabiliyor evin her yerine baktım hiçbir yerde yok sineklik açıktı atladığını düşünüyorum mahalleyi tavaf ettim 7 kere turladım ama yok nafile aksam tekrar aramayı düsünüyorum hava kararınca belki saklandığı yerden çıkar bulamasam bile kendiliğinden dönermi

8 CEVAP

NazKai

İlk olarak kapının önüne kumunu koyun kendi kokusunu alsın. BU en etkili çözümdür daha önce dışarı çıkmadıysa zaten çok uzaklaşamaz saklanır bir yerlerde siz kumunu biraz açık bir yere koyun .Daha sonra 2 3 gün gibi bir süre olabilir. yakın zamanda hocam da aynı durumlar karşılaştı ve kedisi geri geldi 3 gün sonra

Diğer kişinin de dediği gibi çişli ve kakalı kumunu evin önüne koyun en sevdiği oyuncağı yanınızda götürün ve akşam çıkmanız çok daha iyi olacaktır çünkü öğlen araba sesi insan sesi derken bir yere saklanıp kalıyorlar ve oradan çıkamıyorlar eğer stick seviyorsa en sevdiği stick ten bir tane yanınıza alabilirsiniz ve yaş mama da alabilirsin

mrcasper

ilanlar asabilirsiniz ve de heryeri aramalısınız geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz

indovf

Fotoğrafını bastırıp mahalleye alabilirsiniz. Zaten çok uzaklaşmaz. Dışarıda korktuğu için bir yerlere saklanma eğiliminde olacaktır. Benim ki çim yığınlarının içine, araba altına ve kalışı aćık binalara giriyordu kaçtığında. O tarz yerlere bakabilirsiniz. Ararken yaş mama da çok iyi olur

eneskolon

Arkadaslar kedim cok sükür geldi perisan oldum gece uyku uyumadım aradım bulamadım sabaha karşı eve çıktım balkonda otururken gördüm mahallenin kedisi saldırdı ben tam inecekken kapıyı açtım kapıya kadar gelmiş

Duygukckk

ağaç tepelerine bakabiliyorsanız binaların içlerine depo tarzı yerlere iyice bakın insanlardan kaçan bir kedi anlaşılan gece gelme ihtimali yüksek eğer siz önceden dışarı çıkarmadıysanız evi bulması zor olur sizin bulmanız gerekir

blue_hpood

kaçıncı kattan atladı? ölmüş sanılıp çöpe atılmış olabilir!

miyav88

@eneskolon büyük ihtimalle bidaha dışarı çıkmak isteyecektir kapını falanda tırmalar aldırış etme balkonuna kedi filesi taktır rahat edersin..