Kedilerim Neden Öldü-Hassas Olanlar Bakmasın

Tuntekir

Arkadaşlar ağlayarak yazıyorum. Annesiz iki kedi vardı. Brn de binanın bahçesinde ikisine ev yapmıştım yemek su falan götürüyordum. Bir aydan uzun süredir baktım baya büyümüşlerdi. Gözğ hasta olanı tedavi ettirmiştik. Bu sabah kedilerden birisini gördüm orta açıkta haraketsiz yatıyordu. Hemen aşağı indim öyle oturduğu yerde ölmüştü. Eceliyle ölmüş falan dedi babam çünkü hiç bir kan falan yoktu hastaydı da öldü, öbür kedi de görünce kaçtı sandık. Onu aradık ama birkaç metre sonra ölmüş bir şekilde bulduk. Zaten kendisi tombul bir bebekti hiç o kadar uzağa gitmezdi. Ama onun boynuna bir şey saldırmıştı kanamıştı. Sansar falan sandık ama sonradan kedi evlerinde parlak yapışkansı bir sıvı vardı. Köpek salyasi geldi aklıma. Hiç köpeğim olmadi köpek salyası öyle yapışkansı parlak mı bilmiyorum. Burada köpekleri olan bir adam var. Gece köpeklerini salmış mı diye sorayım mı sizce?

6 CEVAP

Phoenix3

Bence de biri zehirlemiş olabilir. Köpek saldırmış olsa ikisinde de yara olurdu. Eceliyle ölmüş olsalar ikisi de aynı anda aynı şekilde ölmezdi. Vicdansız yaratığın biri zehirledi muhtemelen...

Tuntekir

Zehirlenme olduğunu sanmıyorum buradaki insanlar çok hayvanseverdir ve yemeklerini hep ben götürüyordum büyük ihtimal başka bir hayvan saldırdı.. Herkes artık kendilerini kurtarırlar büyüdüler falan diyordu çok mutlu kedilerdi cidden nasıl böyle ölürler hala inanamıyorum.. Yine de çok sağolun arkadaşlar cidden çok zor bir şeymiş Allah kimseye yaşatmasın 😔 Behnaz hanım size de çok geçmiş olsun 😔

Nisanyldzz

Zehirlenmiş olabilirler mi? Geçmiş olsun

Boynuna birşey saldırmış ve kanamıssa sansar vb sokak köpeği saldırısı olabilir. Zehirlenme olacagını sanmıyorum. Etrafınızda sizin kedi bakımınızdan şikayetçi birileri yoktuysa zaten düşük ihtimal. Başınız sağolsun siz elinizden geleni yaptınız yavruları yaşatması çok zor oluyor annesiz. Kendinizi suçlu hissetmeyin. :( Diğer canlara yardım etmeye devam edin ♥

BEHNAZ

benzer durumu biz de yaşadık süt ile zehirlemişler bahçede her birini farklı yerde bulduk ölenler baygın olanlar malesef hepsi de melek oldular vet. süt yavaş yavaş zehirler dedi eğer yara kan vs. yoksa benzer bi durumdan ötürü zehirlenmiş olabilirler mesela tarihi geçmiş bozuk tavuk salam vb. şeyleri yemeleri de onları öldürebiliyor..Salya varsa köpek saldırısı da olabilir.. Çok üzüldüm melek oldular kurtuldular bu pis dünyadan :(

Yapışkan parlak sıvı salyangoz salgısı olabilir. Yavruları da erkek kedi boğmuş.