Brit Care Mamasının Rengi

HillB

Bir önceki mamamız aynı markanın sterilized sensitive olanıydı turuncu paket şimdiki ise ördekli sterilized kilo kontrollü lila/mor paket. Sensitive olanının maması koyu kahverengi renkteydi bunun ki ise açık resimde görüldüğü gibi. Bu bir sorun mudur, yoksa hindi/ somon ile ördek etinin farklılığından mı? Skt: 2022
Kullanan veya kullanmış olan varsa yardım bekliyorum, sizinki de mi bu şekildeydi.?

4 CEVAP

Burdan birilerinin daha basına gelmişti firmaya sorduklarında renklendirici vb katkı maddeleri içermediği için mama tanelerinin her birinin homojen olmadıgını, mamanın sağlıklı ve yenilebilir olduğu cevabını almışlardı. Forumda arama yaparak bulabilirsiniz. Ama yine de sinir bozucu görüntüsü evet alışık olmadığımız için bayat ya bu hissi veriyor. :(
Bende sterilised tavşanlı olanı var taneleri böyle lekeli gibi değil homojen gayette. Anlayamadım....

Asu1834

bayatlamış fln olabilir pek emin değilim ama sizin de dediğiniz gibi daha koyu olmalı rengi

HillB

Petlebiden aldım, paketi ilk açtığımızdan beri bu şekilde.

HillB

Evet ben de sordum bugün firma yetkilisine. Aynı şekilde yanıt verdi. Bitince başka içeriğe geçeceğim. Tavşanlısı sizde sorun oluşturdu mu?