Casper Bu Gün Melek Oldu :(

mrcasper

Casper ı sıvı fip hastalığından dolayı bu gün kaybettik benim için çok zor gözümün önünde oldu bahçeye gömdük bu gün gs tedavisine başlamıştık ilk dozu olmuştu fakat ilaç etkisini gösteremeden gitti canım gerçekten berbat bir hastalık 2,3 gün önce gayet sağlıklı iken 3 günde yürüyemez oldu ve bize veda etti bir melek oldu iyi uykular Casper

34 CEVAP

Başınız sagolsun. Hızlı olmuş epey. Şöyle düşünün çok çekmeden öldü. Bu hastalıktan aylarca sürünüp ölen kedicikler de var tedavi olamayan ya da yanıt alınamayan. Biliyorum ne desek boş ama gerçekten bir süre kafanızı boşaltın sonra yerini tutmaz biliyorum ama bir başka kedi sahiplenebilirsiniz. Belki ihtiyacı olan bir kediye dokunur hayat verirsiniz?

Renklipati

Yazdıklarınızı takip ediyordum cidden çok üzücü bir durum basınız sağolasın melek olmuş şimdi huzurla uyuyordur sizede sabırlar diliyorum

blue_hpood

sizin kedinizin anısına sokaktan aldığım cana casper ismini koymanı düşünüyorum.. başınız sağolsun..

mrcasper

hepinize teşekkür ederim bu acıyı nasıl dindireceğim bilmiyorum

Palyaco

Zor bir durum basiniz sagolsun

tyguler

başınız sağolsun çok üzücü bir durum.

Lils

Başınız sağolsun

Başınız sağ olsun

mrcasper

saolun nasıl atlatacagım biliyorum

Hilalllllll

Buraya sorular atarsınız yani ne biliyim hiç ama hiç beklemiyordum ya çok üzücü bir durum en azından acı çekmeden melek oldu başınız saolun 🥺😢

simbakedi

basiniz sagolsun gercekten ben de cok uzuldum. ama baska insanlarin elinde kotu bakilip bir de bu hastalik cikinca atilacagina sizinle son anina kadar mutluca yasadi. aci da cekmedi. sizin icin cok zor tabiki ama o hep sizinle merak etmeyin.

Asu1834

benimde sokakta beslediğim kedim araba çarpması sonucu melek olmuştu, karnındaki bebekleriyle beraber... ama arkamıza bakarsak yürümeye devam edemeyiz, o yüzden ölenlere değil, yaşayanlara bakalım 💜

deniznergis

başınız sagolsun çok üzüldüm

Senacesur

Basiniz sag olsun

Kediannesi12

Başınız sağolsun iyi bilirim ben de kedimi kaybettim size bişey soracağım kanlı ishal oldu mu hiç şimdiki kedimde kanlı ishal gördüm ben de endişelenmeye başladım şimdi