Kedide Kanlı İshal

Kediannesi12

Arkadaşlar kedim ishal kan gördüm kakasında sonrasında baktım poposu da kan sizce neden olabilir ?

2 CEVAP

Ahmetemind

Kanlı ishal çok ciddi bir durum. Mutlaka veteriner kontrolüne götürmelisiniz. En kısa sürede teşhis konulup tedaviye başlanması gerekli

Taycomisa

Veterinere götürmek en iyisi Parazitlerden kaynaklanıyor olabilir eğer yavruysa ve hiç parazit tedavisi görmediyse,bebekse biz süt tozundan kestik anne olmadığı için o ara mamaya geçilmesi gerekiyormuş o dönem çok az kirmizilik pembemsi bir renk ve ishal oluyordu,kuru mamaya geçince ve parazit tedavisi olunca sorun kalmamıştı bizde