Gözleri Işıkta Çizikmiş Gibi Görünüyo

sugartgecat

daha yeni fark ettim ısığa baktıgında sanki nemli kısımlarda bi sey varmıs gibi duruyo bi ısıga bakarken bi de bakmıyoken koycaö fotograflarını normal mi degil mi anlamadım görmesinde sıkıntı yok

8 CEVAP

Merhaba, sorunuzun cevabını alabildiniz mi? şuanda aynı problem bende de var ne demek istediğinizi anladım

sugartgecat

fotograflar inanilmaz net yüklenmis gercekten..

Dobbyko

Fotoğrafta hiçbir şey belli olmuyor ki😔

Zehranazz

Fotoğrafta belli olmuyor daha net bi fotoğraf yüklerseniz daha iyi olur

sugartgecat

fotografta hicbir sey belli olmadıgı icin cevap alamadım.. ama bi sıkıntı da olmadı o günden bu yana normaldir belki

diablerose

tum canlilarda oldugu gibi kedilerin de ışıkta göz bebekleri kücülür. ışık cok fazlaysa kedilerinki kuculup en son cizgi gorunumunu alir.

iAllMoon

Normal bir şey bu :)

denizbaliik

benim kedimde hep aynı sorun ilk gördüğümde bende sizin gibi sanmıştım ama kendi tüyleri ya da çapakları kaçıyor gözlerine onlarda sanki gözünü çizmişsinde kabarık bir çizgi varmış gibi duruyor. bi 5 ay önce falan bende sizin gibi endişelenmiştim iç dış parazit zamanıda gelmişti götürdüm veterinere dediki gözünü kısmıyorsa ve sürekli gözünü patisiyle ovuşturmuyosa ya tüy kaçmıştır ya da çapak onlarda zaman içinde çıkıyormuş ama bizimkini veteriner yine benim ricam üzerine çıkarmıştı. zaman zaman bakıyorum yine bazen öyle çizgi gibi ya tüy oluyor dediğim gibi ya da çapak. ama siz yinede veterinerinize bir sorarsınız gittiğinizde hepsi aynı olmayabiliyor