Apartmana Köpek Girmiş Lütfen Bakar Mısınız?

MilkaBegum

Akşam bodrum kata bi köpek girmiş yatıyordu, yanına mama ve su koydum ama kafasını kaldırıp bakmadı bile. Hiç hareket etmeden yatıyor ne yapmam lazım bilemedim hasta mı acaba? Beni görünce yattığı yerden kuyruğunu yere vuruyor bunun anlamı nedir sizce

4 CEVAP

Suya mamaya bakmadiysa hasta büyük ihtimal. Tahmin ettiğim gibi yere vuruyorsa sizi görünce mutlu oldugundandir. Siz yine de temkinli bir şekilde yaklaşın. Canı yanıyorsa anı tepki verebilir. Hiç kalmıyor diyorsunuz nasıl veterinere götürülür bilemedim.

blue_hpood

şehrinizdeki hayvan derneklerine ulaşın. muhtemelen bir hastalığı var, acı çekiyor.

MilkaBegum

Evet bu fotoğrafı 3 saat önce çekmiştim az önce tekrar gidip baktığımda hiç hareket etmemiş aynı şekilde yatıyodu. Yarın sabah yaklaşmaya çalışacağım

MilkaBegum

Evet yarın öyle yapacağım