Apartmana Köpek Girmiş Lütfen Bakar Mısınız?

MilkaBegum

Akşam bodrum kata bi köpek girmiş yatıyordu, yanına mama ve su koydum ama kafasını kaldırıp bakmadı bile. Hiç hareket etmeden yatıyor ne yapmam lazım bilemedim hasta mı acaba? Beni görünce yattığı yerden kuyruğunu yere vuruyor bunun anlamı nedir sizce

4 CEVAP

EnfalSena

Yaralı veya hasta olabilir korkmuyorsan sevmeyi dene

EnfalSena

Kuyruğunu yere vurması aslında iyiye işaret

MilkaBegum

Normalde korkmuyorum severim ama beni görünce kuyruğunu yere vurduğu için sevmeye cesaret edemedim

MilkaBegum

Az önce bakmaya gittim uyuyordu yarın sabah tekrar bakacağım o zaman sevebilirim inşallah hasta değildir