Kedimi Arkadaşımın Kedisiyle Tanıştırmak İstiyorum

cibvesushi

Merhaba, arkadaşım bize kalmaya gelecek ve evde bir yaşında aşıları tam kedim var. Arkadaşımın kedisi de üç aylık ve daha ilk defa prazitel diye bir ilaç almış ve diğer aşılamalarını bünyesi için bir hafta sonra yaptırabilirmiş ancak. Kedimle yan yana gelmeleri sağlıklı olur mu? Bir bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

ruthiees

kavga edebilirler sonuçta ev kedileri pek fazla kediyle iç içe değil yeni kedi onları tedirgin edebilir kedi tanıştırma olayına girmiştim pekte iyi olmamıştı tavsiye etmem

Zibidicuce

Bence hiç bu işe girmeyin, arkadaşınızın kedisi çok küçük hemde kediler kendi alanlarına çok önem veren canlılar. En ufak yabancı bir kokudan, misafirden bile rahatsız oluyorlar. İnsandan bu kadar rahatsız oluyorlarken başka bir kedi onlar için düşman demek ve alanını direk korumaya çalışacaktır. Hem arkadașınızın kedisi de zaten yeni bir ev değiştirmiş. başka bir ev ve yabancı kokular o yavrucağı da çok strese sokacaktır. Bence vazgeçin nereden baksan kârlı bir iş değil. :)

cibvesushi

Çok teşekkürler kısa bir süre tanıştırdık ve pek iyi olmadı hemen ayırdık :(