Kedim Çok Uyuyors

ivo

Önce sıcaktan uyuyor diye düşündük klimayı açtık bir kaç gün klima açmayı denedik yine de çok uyuyor, bu sefer klimayı kapatalım dedik yine çok uyuyor. Kedilerin 18 saate yakın uyuduğunu biliyorum ama bizimkisi 22 saat falan uyuyor anlamış değiliz. Normalde bu kadar uyumazdı, ne yapmamız lazım?

4 CEVAP

psabrk

Sıkılıyor olabilir mi ? Oyun oynatsanız, ilgilenseniz belki daha az uyur.
Sıkıldıklarında ve boş olduklarında genelde uyuyorlar zaten.

Biraz dikkatini çekecek aktiviteler yapın. Arada kaldırıp oynayadabilirsiniz.

miyav88

veterinerinizle konuşun mutlaka bir sıkıntısı vardır benim sarman kedim bile huyu gereği tembel olmasına rağmen 16-18 saat arası yatıyor siz veterinerinizle konuşun yinede normal değil çünkü

ivo

Cevaplarınız içinin teşekkür ederim, inanın en az 30dk koşturuyorumdur evde oynayalım diye. Sık sık balkona çıkartıyoruz güneş gidince ve koşmak dışında, ip ile oynatıyoruz top veriyoruz yeni top alıyoruz olta vs derken her şeyi yapıyoruz yine de 1 yaşında olmasına rağmen anında uykuya dalıyor en iyisi veterinere göstermek tekrar teşekkür ederim