Kedi Bağışıklık Sistemi Güçlendirme

ilknurgulmek

Kedi bağışıklık sistemini güçlendirmek için evde yapılacak, verilecek besinler var mı? Petlebide satılan macundan sipariş verdim kullanan var mı bağışıklık sistemi için iyi bir ürün mü? Başka ne verebilirim ?

8 CEVAP

ilknurgulmek

Tamamdır aslında yumurta aklımdaydı ama hiç denemedim yarın denemeyi düşünüyorum eğer yerse bi de aminosala bakıcam teşekkürler

ilknurgulmek

Biz normalde veteriner kontrolünde interferon kullanıyorduk bağışıklık güçlendirici olarak fakat şu an coronadan dolayı satışı yasaklanmış o yüzden ben de başka ne kullanabilirim diye bir sormak istedim teşekkür ederim yine de

Nocnoc

Gımcat multivitamin kullanıyorum. Arada bir verıyorum. Bayılarak yiyor. Başka markalar o şekilde kapış kapış olmadı. Ayrıca tüy yumağı için de anti hairball yine gimcat marka veriyorum. Bu daha önemli çünkü gerçekte bağırsakta tıkanma oluyor

ilknurgulmek

Tüy yumağı için de malt veriyorum ama bağışıklık sistemi için ayrı bir tane de almak istedim

meowhun

Ben kullanmadım fakat aminosol kullanıldığını okumuştum bağışıklık sistemini güçlendirmek için. Ben biopetactive'in multivitamin macununu aldım kedim yemedi. Şu anlık ekstra bir şey kullanmıyorum, kediler için satılan somon yağını almayı düşünüyorum kilosunu biraz toparlamak adına.

ilknurgulmek

Teşekkür ederim peki evde verebileceğimiz besinlerden var mı bildiğiniz bağışıklık sistemine iyi gelecek

Renklipati

Ara ara aminosal kullanıyorum,evde ev yoğurdu ve laktozus kefirde çok iyidir gelişimi için arada yumurta sarısı pişmiş tabiki

Klasik cevap olacak ama veterinerinizden yardım alın bu tür konularda.