Arkadaşlar Acil Bakmanız Gerek

Korayali

Bugün tekir kedimin ilk karma aşısını yaptırdım fakat bazi hareketleri gerçekten beni endişelendiriyor. Aşı olduktan sonraki 4 5 saati sorunsuz geçti fakat gece 4 ten sonra ateşlendi ve sanırım ağrı çekiyor. Ilginç seslerle beraber kasılmaları mevcut. Bunun yanında uyurken titremesi normal midir hiçbir fikrim yok. Saatlerdir gözüme uyku girmedi. Bilen birileri varsa açıklaması gerçekten faydalı olacaktır.

6 CEVAP

Zegodogo

Veteriner size yardımcı olacaktır

Ateş hızlı nefes alıp verme ishal görülen durumlar. Ama ağrı çekmesinşn nedenini bilemedim. 😔

Korayali

Teşekkür ederim fakat fazla titremeye başladı ve hekimime ulaşamıyorum ne yapabilirim?

Bu durumlarda yapabileceğiniz bir şey yok maalesef. Yüksek ateşten de titriyor olabilir. En yakın veterinere gitmenizde fayda var geçmiş olsun

Phoenix3

Ateş normal aşı sonrası ama sizinki biraz anormal bir durum gibi görünüyor. Belki aşının yan etkileri sıkıntıya sebep olmuş olabilir. Hekiminize ulaşamıyorsunuz yakındaki ilk veterinere gidin.

Patili_1

Karma aşıları kaç aylıkken yapılıyor benim kedim 8 aylıkken oldu birincisini ama bidaha veteriner hekimimiz karma aşısı olacak demedi şuan kedim 12 aylık yani 1 yaşında