Mama Önerisi

yarenmizrak

Merhaba. Kedime daha yeri bozita kısır mamasi başlamıştık çok güzel bir mamaydi tüy dökümü azaldı, dışkısı idealdi. Ama öğünler arası çok acıkmaya başladı ne kadar yerse yesin, hızlı hızlı yediği için de kustu. Bu durum artmaya başlayınca üzülerek mama değiştirmeye karar verdim. Bu segmentte ne önerirsiniz? Proplan ve Royal canin haric

29 CEVAP

Nd ve Acana kısır mamalarına bakabilirsiniz. Özellikle ND ninkiler 10 kg alımda baya uyguna geliyor ama tabi denemek için önce küçük boy tercih edin.

Zegodogo

Royal canın kısır kedi maması işinizi görecektir

Zegodogo

Royal canın kısır kedi maması işinizi görecektir

blue_hpood

n&d veya acana..

ttcegg

nd iyi diyorlar oneririm

@kuruvasan bana özelden mesaj atmıssınız ama mesaj alımına kapalı profiliniz, cevap yazamıyorum.

simsek_sevval

Felicia yavru kedi maması

yarenmizrak

Felicia içeriği hakkında pek güzel şeyler okumadim ona pek güvenemiyorum :( kedim kısır bu arada yazmayi unutmuşum

kuruvasan

Advance kısır olabilir

kuruvasan

@kedililililerle nasıl açılıyor ki

Zibidicuce

Daha uygun fiyata kısır kedi maması var mı bildiğiniz? Bahçede bir sürü kedimiz var o yüzden çok pahalı mamalari alamıyorum kendi harçlığımı biriktirerek alıyorum.

mrcasper

Royal canin, Pro plan, Hills, Nd, Acana

duman_cat_world

Kesinlikle ND. Nd ye bütçeniz yetmiyorsa Sanabelle.

True instinct çok güzel bir marka onu kullanabilirsiniz reflex plus da iyi 💜

yarenmizrak

ND'nin 10 kilosu 500 kusurden aşağı yok ya, bi de son zamanlarda içeriği vs bozmuş diyorlar. Felicia kısır aldim denemek icin 250gr