Kedim İshal Mi

ppamuk

Sizce kedim ishal mi 5 gündür böyle yapıyor kakasını

4 CEVAP

simbakedi

kedinizin normal diskisindan farkliysa buyuk ihtimal ishaldir. posete koyduktan sonra kakasi posetin ustunden bastirin. kakasi yumusamis da olabilir. ama rengi cok acik geldi bana

Tam ishal değil ama yumuşak dışkı bazen olabiliyor farklı birşey yediyse ödül maması vb ya da maltı fazla kaçırdıysa, mama değişimi evresindeyseniz normal

Yaş mama veya ödül maması yapabilir ama bu kadar uzun sürmez. Oldukça yumuşak kıvamlıya benziyor mama değişimi yaptıysanız olabilr. Bınların hiçbiri değilse götürmekte fayda var oldukça sıkıntılı durumlar oluşabiliyor

ppamuk

Antibiyotiğe basliycaz teşekkür ederim yanıtlarıniz için