Köpeğimin Turnağı Çatladı.

Findikzeynep

Köpeğimin tırnağını garip bir şekilde çatladı.Sanırım bugün oldu çünkü bugün farkettim .1 ay önce felan tırnağı nı kestirmeye gittik veteriner siyah tırnaklar kesilmez dedi eğer kesilirse kanar burda kanamasını durduramayız dedi özel üniversitede kestirebilirsiniz dedi o zaman kanamayı orda durdurabilirsiniz dediAmakestirmessenizde olur dedi bizde kanamasından korktuk kestirmedik çünkü içinde damar varmış tırnağın.Ne yapman lazıö lütfen avil cevap?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Benim köpeğimin tırmakları da siyah ama kestiriyoruz. Doğru kesilirse kanamaz.

Findikzeynep

@cotontzu_siri bize veriniz öyle dedi allah allah

Benim1kedimvar

Veterinere gidene kadar Asla mikrop kapmaması sağlayın

Findikzeynep

@benim1kedim var çok teşekkürler

Findikzeynep

Pardon vetimiz

Reyyanhan

Nasıl bir vet ki o kanarsa durduramayiz diyor .