Kedim Her Yerimi Isırıyor

serayaryaa

kedim sürekli beni ısırıp uyandırıyor napıcam bilmiyorum. sabaha karşı 5:30 da her gün uyandırıyor ona kıyamıyorum sabah işe gidiyorum bildiğiniz işte uyuyorum napıcam bir fikri önerisi olan varmı ne alabilirim ya da dişleri kaşınıyo olabilir mi?

7 CEVAP

KedimVar

Ama benimkisi de ben uyandıktan sonra köpek gibi ayrılmıyor ayağımın altından. Nereye gitsem peşimde. Ben de bu ilgisini seviyorum :)) ısırılmaktan daha iyidir herhalde :)

ursaminor

Kulübe hoş geldiniz.
Başına gelmeyen yok mu diye sorsanız daha makul bir soru olur.
Yaşı küçükse diş kaşıntısı vardır zaten o ayrı.
Ama bu 5:30'da ısırıp uyandırma, kafanda parti yapma mevzuu bu işin özü zaten. Fıtratı derler ya hah ondan :D
Ben bazen sabah 3'e-4'e kadar çalışıyorum (çeviri yapıyorum) Yatıyorum sabah 5:45'te en geç ısırılıyorum :D ve uyandığımda üzerimde çeşitli oyuncaklar, kurdeleler filan oluyor.

serayaryaa

arkadaşlar başına gelen yokmu ya?

mia1598

benimki de çok fazla ısırıp tırmalıyor kollarım ve bacamlarimi sürekli kanatiyor

KedimVar

Bir tek benimki mi yapmıyor böyle? :(( Ben de benimle böyle ilgilensin isterdim.

ursaminor

KedimVar, iki kedi olunca genelde sıkılmıyorlar, o yüzden sabah sana sarmıyorlardır :D
Oyun istiyor, ilgi istiyor, yemek istiyor, kumu temizlensin istiyor. Zaten sonra seni uyandırıp kendisi kıçını devirip yatıyor :P

Cotontzu_Siri

Köpeğim sabahları yatağımın kenarını tırmalayarak uyandırıyor :D