Bayat Yumurta Zehirler Mi

nhazalsahin

Elimde 10 15 tane dolapta beklemiş yumurta var ama uzun zamandır bekliyor bayatlamışlar ama kesinlikle bozuk değiller haşlayıp dışarı koysam kediler zehirlenir mi

6 CEVAP

simbakedi

kendiniz yemeyeceginiz seyleri hayvanlara vermeyin

Renklipati

Et süt yumurta bayat bozuk olunca zehirle oranı da o kadar yüksek vermeyin derim bu sıcakta birde kötü eder

Zehranazz

Zehirlenebilir bence vermeyin

nhazalsahin

Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada ben bu yumurtalardan yedim ama bitiremeyeceğim için vermek istiyorum kötü bakan arkadaşlarımız her zamanki gibi modunda

pasakli_

özellikle sıcak zamanlarda kesinlikle denemeyin daha ben bir hafta önce hiç açılmamış sütten zehirlednim

Tabiki zehirler zehirlemese bile içi rahat etmez insanın