Dış Parazit Damlası Etkisi

Kavuncatt

Dostlarım kedimin ensesine damlasını uyguladık, ancak daha sonrasında çok sakinleşti normale oranla çok sakin ve uykucu oldu. Bu durum normal midir?

2 CEVAP

simbakedi

dis parazitle ilgili olacagini dusunmuyorum. bu sicaklarda veterinere goturmeniz etkili olmus olabilir. benimki normalde hep uyur zaten veteriner donusu ama yaz mevsiminde sicaklarda goturunce daha cok uyudu o gun. zaten yaz mevsimi etkisiyle normalden de fazla uyuduklari icin tum sorunun yaz mevsimi oldugunu dusunuyorum :D gozlemlemeye devam edin akliniz kalirsa goturursunuz veterinere

Damla en fazla 2 gün sakinlik verir devamlı ise sıcaklardan olabilir