İshal Problemi

Babayani

Arkadaşlar dostuma haşlanmış havuçlu tavuk verdim.onceden suyundan pek koymuyordum,dün slazbsulu verdim.sabahina ishal oldu .şuan iştahı fazla yok.Nasil Bir Yol İzliyebilirim.Tavsiyeleriniz Benim İçin Önemli.

8 CEVAP

Lils

24-48 saat ishal yetişkin kediler için normal sayılıyor. Sonrasında veterinere danışmak ya da haşlanmış patates, haşlanmış tavuk ile vs. tedavi etmeye çalışırdım

Zehranazz

Bence direk vete gidin ishal bir hastalık belirtisi çünkü

Yediği dokunmuş gibi gözlemleyin hatta kefir verebilirsiniz probiyotik niyetine.

Oqrenerde06

Probiyotik verebilirsiniz enterogermina Kids.

Veterinerinizden probiyotik isteyin çok pahalı olmuyorlar en iyi çözüm diğer çözümler kısa süreli olup tekrarlayabiliyor

Daha önce havuç vermiş miydiniz peki ? Kedim ne zaman havuç yese kusuyor da.

Babayani

Evet önceden vermiştim .bı sıkıntı olmadı

Seymaaacaan

Tavuk suyu ishal yapabiliyor