Kedimin Cinsi Nedir?

BestMood

Komşum sokağa atacaktı ben sahiplendim. Yarın veterinere gideceğiz. Çok güzel çok temiz cins mi onu merak ettim:)

6 CEVAP

NazKai

Parayla satılan cins kedilere benzemiyor. Çok doğru bir tercih yapmışsınız. Size tavsiyem komşunuzun ÇOK GEÇERLİ bir sebebi yoksa iletişimi kesebilirsiniz zldndmndösnslsj

NazKai

Smokin kediler net siyah olması gerekiyor bu çocuk biraz daha grimsi ve zaten bi cins değil renk türü

NazKai

Ama hastalıksız temiz bir tür gibi emin olmak isterseniz profilimden ulaşıp bir iki fotoğraf daha paylaşırsanız güzel olabilir

NazKai

Parayla satılan cins kedilere benzemiyor. Çok doğru bir tercih yapmışsınız. Size tavsiyem komşunuzun ÇOK GEÇERLİ bir sebebi yoksa iletişimi kesebilirsiniz zldndmndösnslsj

BestMood

Scottish ve tekir çiftleşmesiymiş. Veterinere gittik çokta sağlıklıyız:)

smokine benziyor sanki yaa