Kendisini Asla Taratmıyor

venniee

Her şeyi deniyorum asla taratmıyor kendisini. Ödül mamasıyla kandırıyorum ama olmuyor yani siz napıyorsunuz? Nasıl tarıyorsunuz?

16 CEVAP

Aleynademirtas

uykusundan ilk uyandığı anda daha sersemliği geçmemişken tarayabiliyorum ancak ve tarağı asla oyuncak gibi oynamasına izin vermiyorum yoksa oyun oynamak için deli olur arada bir sakince uyurken de tarıyorum

Pofupof

Taraamıyorum artık. Karşılıklı olarak çok üzülüyoruz yoksa

cat_expert

Ben uykudan yeni uyandığında tarıyorum en sakin anı o sıralar oluyor tabii ki öyle dakikalarca hareketsiz durup sakin sakin kendini taratmıyor birkaç dakika sonra kaçmaya başlıyor peşinde tarakla koşuyorum birkaç seferde hallediyorum.

Palyaco

Eldivenle tariyorum hergun tarattiriyor sağ sola dönüyor oranında tara diyor resmen

Gimlihanim

Bizimki de taratmıyordu. En son ödül mamasını biri yedirirken aynı zamanda diğer kişi tarıyor. Bu şekilde söylense de sorun çıkarmıyor. Bazen malt ve vitaminlerini veriyoruz tararken sevdiği için ödül niyetine onu da kabul ediyor.

simbakedi

camdan disariyi izlerken tuy toplama eldiveniyle birlikte kucuk bir savas veriyoruz anca oyle. dokundurtmuyor cunku benimki de kendine. ya da tam camdan disariya bakarken mayismissa 10 sn zamanim oluyo o sira yapabiliyorum

Looneytunes

Gimcat in maltını tek elimle sıkarken diğer elimle tarıyorum. Ancak diğer maltları yerken taratmıyor, seçici hanfendi.

venniee

tarağımı değiştirdim ve artık daha rahatız

Dobbyko

Ben yaklaşık 10 tane tarak denemisimdir. Hiç birini mi sevmez hepsinden mi kaçar. O önde ben arkada evde savaş veriyorduk. Baktım aramız bozulacak bıraktım bir süre. Sonra eldivenleri denemek istedim 1 ay önce. Satın aldım uykusu geldiği zaman önce kafasından başladım taramaya ( kafasinin ve çenesinin oksanmasini çok sever) baktım mirlamaya başladı sırtını da taramaya başladım. 2 dakika bile sürmedi kaçtı gene 😂 ısrar etmedim peşinden kosmadim 1 tane gimcat ödül maması verip uyumasına izin verdim. 3 gün sonra tekrar denedim yine izin verdi taramama ama yine kaçtı bir süre sonra bende mamasını verip uzaklaştım. Yaklaşık 1 ay oldu şimdi 4 dakikaya yakın tarayabiliyorum eldivenle. 😂Ama diğer taraklara hala tepkili belki de canı yanıyordu. Ben eldivenle ve uyumak üzereyken tarayarak çözdüm diyebilirim tarama işini.

Palyaco

Eldivenlede taratmiyormu denedinizmi

venniee

yok maalesef sadece tarağımdeğiştirdim onunla taratıryı

Muezzabalim

İki aylıkkenden beri tarıyorum aliştirdim hepsini de yat diyorum kipirdayinca hayır diyorum bazen de öpüyorum o zaman sakinleşiyorlar ses etmiyorlar şükür ama büyük üç yaşındaki kedim asla izin vermiyordu ellerim kollarım jiletci gibi oldu ısırıyor çok fena onun da zaafı balkon balkon sefası yaparken eldivenle tarıyorum onu da

Prenseslady867

İstemediği zaman asla zorlamıyorum kendini sevdirdiği zamanları kolluyorum çok huysuz bir çocuk değil ama istemediği şeyi de yaptırmaz o yüzden sabırla bekliyorum

blue_hpood

uyurken deneyebilirsiniz. ayrıca internette gördüm, duvarlara vs çok sürten bi kediyse duvarlara, kirişlere monte edilen taraklar var:)

Warriorsans

Kullandığınız tarak çok önemli bizimki tek bir tarak harici taratmıyor. Eldiven vs nefret ediyor ve beni parçalıyor. Tavsiyem tarağınızı değiştirmeniz yönünde olur ben bir pet shoptan 10 TL ye almıştım ve onunla tarayınca gıkı çıkmıyor tabi arada sinirlendiği oluyor ama genelde uslu duruyor