Kendisini Asla Taratmıyor

venniee

Her şeyi deniyorum asla taratmıyor kendisini. Ödül mamasıyla kandırıyorum ama olmuyor yani siz napıyorsunuz? Nasıl tarıyorsunuz?

17 CEVAP

çoook yorgun olduğunda uyumasına yakın taramaya çalışıyorum, 1-2 dk sonra fark edip ısırıyo malesef :D

noface

Ben de yorgunken tarıyorum genelde, özellikle göbeğini taratmak istemiyor ama onu da bir şekilde hallediyorum :/

simbakedi

camdan disariyi izlerken tarayabildigim kadarini tariyorum valla

Sindycan

Uykuya geçince tarayabilirsiniz, sıvı ödüllerle bile başaramadım ben anca uyuyunca taratıyor :)

puglife

Sakin olduğu anlarda tarıyorum. Uykusundan uyandığı sersem anlarda ya da oynayıp yorulduktan sonra. Ya da camdan dışarı bakarken. Elbette zorluk çıkarıyor ama tarayabildiğim kadarı kârdır. Tek elimle sıkı sıkı tutmaya çalışıyorum kaçmasın diye. Dar bir alanda yapmaya çalışıyorum ki, kaçabileceği çok bir alan olmasın. Yoksa kovalamaca başlıyor.

duman_cat_world

Benim kedim bayılıyor taranmaya, şanslıyım https://youtu.be/rJ9VCcb15jA

duman_cat_world

Linkteki videonun yardımı dokunabilirr

eylu

Tarağı derisini acıtıyor olabilir. Bizimkiler taranmayı seviyorlar çok şükür:D

Gamzecs

sevdiği oyuncağını veriyorum o onla oynarken tarıyorum sesi bile çıkmıyor

Renklipati

Eldiven olandan kullanıyorum kucağıma gelince severken hemen takıp bir iki dakika sever gibi tariyorum :))

puglife

Sakin olduğu anlarda tarıyorum. Uykusundan uyandığı sersem anlarda ya da oynayıp yorulduktan sonra. Ya da camdan dışarı bakarken. Elbette zorluk çıkarıyor ama tarayabildiğim kadarı kârdır. Tek elimle sıkı sıkı tutmaya çalışıyorum kaçmasın diye. Dar bir alanda yapmaya çalışıyorum ki, kaçabileceği çok bir alan olmasın. Yoksa kovalamaca başlıyor.

AdaCoco

Benim kedim taranmanın hastası :) Ama artık istemediğinde kaçıyor. Uyurken tarayabilirsiniz veya maltla da kandırmayı deneyebilirsiniz.

Yoqqqqi

Yeterki eldiveni görsün, koşa koşa gelip önümüze yatıyor. Yorulana kadar taratıyor.

Seymaaacaan

Bende tarayamıyorum tarağı değdirdiğim an fırlıyor🤦🏻‍♀️

Arzuarslan

Bir sürü kişinin dediği gibi ben de tam uykuya dalacağında tarıyorum ama tarak olduğunu farkedip bakmaya çalışırsa saklayıp elimle seviyor gibi yapıyorum.😁 Yok yok bak elimle yapıyorum diye kandırıyorum görene kadar devam ediyorum yani🤸‍♀️