Sanabelle Marka Mama

OzlemMercan

Sanabelle kısır kedi maması kullanan var mı? 10kg alsam bozulur mu veya bozulmaması için buz dolabında muhafaza etsem sorun olur mu?

3 CEVAP

simbakedi

sanabelle kullanmadim ama muhafaza konusunda ben kendi yaptigimi anlatiyim. 10kg bozita kitten aldim. buyuk bir saklama kabi vardi bizde borcam boyutunda ona koydum mamanin bir kismini kalanini iyice kapatip evde kucuk tuvalete koyduk. orasi depo gibi kullaniliyor. gunes vs almiyor. orda direkt agzini kaptip koydum. mandalla da iyice hava almasini engelledim. mama koyacagim zaman saklama kabindan aliyordum. surekli mama paketini acmadigim icin hic sorun yasamadim

Palyaco

Dolabın sebze kısmında saklaya bilirsiniz sıcaklardan malum mamaları bozuyor

OzlemMercan

Benin de güneş almayan kilerim var bugüne kadar 2 kg alıyordum. Onları da orda muhafaza ediyordum. Ama yaz aylarında olduğumuz için sıcaktan 10 kg bozulur mu acaba diye düşündüm.