Kedim Yılan Yedi

furkancyrz

Kırsalda dedemin kedisi var, yavrularını sahipleneceğim. Bu kedi koca bir yılanı avlamış, yavrularıyla beraber yemiş bir şey olur mu? Ve o kediyi evimizde besleyeceğim, çok vahşileşir mi evde? Teşekkürler.

4 CEVAP

Gamzecs

evden kaçabilir evde tutamazsınız ama eğer insana yakında yılışıksa aşın veteriner kontrolünden geçirin veterinere danışın sahiplenmek en iyisi ☺️

Yumak3302

Hırçınlaşmaz diye düşünüyorum. Yılan konusuna gelirsek afiyet olsun kediye birşey olmaz

Hilalllllll

Benim kedilerimde yiyor bişey olmaz

yagmurryamaan

Vahsilesmez kediler zaten yiyor ama zarar verir mi ona bir sey diyemiyorum