Parazit İlacı Sonrası Salya

Tugce77

Öğlen kedimi veterinere götürdüm iç dış parazit ilaçları verildi 3 saat sonra ağzından salya gelmeye başladı gözleri ıslak gözlerini kısıp bakıyor yanımda durmuyor kaçıyor ne yapabilirim başına gelen var mı ?

2 CEVAP

Lils

Dış parazit ilacını yalamış sanırım. Benim kedim de dış parazit için sürdüğümüz ilacı yalamıştı. Ağzından salya gelmişti. Bir şey olmadı ama ilaç farklıdır büyük ihtimalle. Veterinerinize danışın bence.

Tugce77

Teşekkürler 🙏🏻 kendine geldi iyi şu an