Kisirlastirilmis Kedi Mamasi

rgbostanci

Herkese merhaba, 8 aylik erkek kedimi kisirlastirdik bu zamana kadar yavru mama kullanıyorduk simdi direkt kisirlastirulmis mamaya mi gecmeliyiz yoksa yavru 12 ayabkadar devam etmeli mi?

6 CEVAP

Mama bitsin geçin. Ne kadar yavru mama kaldı ? 1-2 ayda bişey olmaz kedinize

melis1881

mama geçişini karıştırarak yapın direkt geçerseniz afallar biz acana in door cat kullanıyorduk ama şuan karaciğer yağlanması olduğu için proplana geçtik

duman_cat_world

Mamayı bitirdikten sonra kısırlaştırılmış mamaya geçmeniz en doğru olacaktır.

buduu

Biz kısırlaştırmadan biraz önce başlamıştık kısır mamaya.

rgbostanci

Max 1.5 ay gider diye dusunuyorum cok tesekkur ederim

rgbostanci

Tesekkur ederim 🌼