Yaşmama Ve Yaşmama Ne Zaman Verilmeli

Yagmuuuur

Meraba kedim 4 aylık yakında 5 olucak heryeri araştırdım ama ne zaman yaşmama veriliceğini kimse söylemiyo bilmiyorumda ne zaman yaş mama vermeliyim ve hangi yaşmamsları önerirsiniz

3 CEVAP

Seymaaacaan

Verebilirsiniz şimdi. 2 aylıkken bile başlanabiliyor yaş mamaya herhangi bir sınır yok.

İçeriği güzel markalar: schesir
Gimcat
Nd
Animonda
Felicia vs

ruthiees

şimdi verebilirsiniz

Kedimine

yaş mamayı pazar kahvaltısı olaak düşün iki haftada bir falan çok verisen kediler seçicidir normal mamasını yemez mesela benim eski kedim ciğere bir alıştı açlıktan kıvransada başka bişiy yemiyordu