Kedim Poşet Yiyor

kedim bir ruh hastası. bulabildiği her türlü naylonu yiyor. elimden geldiğince kaldırıyorum ortada bırakmıyorum ama poşet bulamazsa gidip plastik bir şeyler buluyor ve onları kemiriyor. geçen pet bardak yerken yakaladım. ne yapacağım cidden bilmiyorum kafayı yedim. saklıyorum çekmece dolap açıyor yine bir yerlerden buluyor ve kusuyor. bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim?

3 CEVAP

Gelyahron

Bizimkinden bahsedecek olursam ilgi eksikliğinden yapıyor. Karton poşet çiçek ne bulursa. Gece daha aktif oldukları için oyun istiyor ve yalnız hissettiği için dikkat çekmeye çalışıyor. Biz beraber oyun oynayarak vazgeçirdik

duman_cat_world

Veterinerinize danışın derim valla daha önce böyle bir şey duymadım, umarım vazgeçirebilirsiniz.

yagmurryamaan

Kediye zarar vermicek ama hoslanmadigi bir kokuyu sıkabilirsiniz.Ama deterjan gibi zarar verebilen seylerden degil tabiki