Haslanmis Yumurta

simbakedi

kedim nerdeyse her sabah istiyor sarisini yiyor. biz de ona hasliyoruz valla ama haftada 4 kere yemeye basladi en az :D bir zarari olur mu boyle yedikce?

5 CEVAP

Zehranazz

Herseyin çoğu zarar bence verseniz bile haftada 1 verin en fazla

Lils

Her seferinde 1 tatlı kaşığı kadar verirseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yumurta sonuçta bu. Yine de aşı için veterinere gittiğinizde sorun bence.

Ayy keşke benimkiler de yese hergün haşlar verirdim. 12 yaşındaki
kedimiz hergün yumurta yedi yıllarca hatta sabah akşam yediği bile oldu kemikleri öyle güçlü ki şuan bile genç gibi maşallah

CalicoMinos

Verin zararı olmaz benim kedim yemedi benim kedim kilo alsın diye ek vitamin olarak haşlanmış yumurta veriyordum çok huyu değişti et yedikten sonra miyavladı çok et vermiyorum artık mama değil et , tavuk ver bana diyordu.

CalicoMinos

Haşlanmış yumurta yazmışım "Tavuk " olacaktı o